Co je to energie - základní info

18. listopadu 2016 v 12:04 | Ranja Ox |  Energetický systém

Energie je základem naprosto všeho co vás napadne :
 • veškeré hmotné věci (i drobek na zemi)
 • myšlenky,vzpomínky,představy
 • hudba, tóny, zvuk
 • chuť (ano i chuť má svou vlastní energii)
 • veškeré pocity
 • barvy
 • vůně
 • lidé, zvířata, rostliny
Když si tohle uvědomíme je mnohem jednodušší více chápat vše co se kolem nás děje. Vše výše zmiňované má svoji vlastní energii, která vibruje na určité frekvenci. Každá barva má jinou frekvenci. Zpravidla "dobro" vibruje výš jsou to vyšší tóny a negace mají hlubší tóny, to ví moc dobře ti, co energii slyší ušima.

Energie se dá :
 • vidět
 • slyšet
 • cítit nosem
 • vnímat pocitama, prostě vědět

-někdo energii jenom vidí zrakem tzn., že vidí energii v barvách např. aurické pole kolem lidí, zvířat, rostlin...vidět lze dokonce energii místnosti. Každá místnost má různě rozpoložené energie, já to vidím např. jakou tenký sloup nebo jen silnější čárku v rohu místnosti. Energie místnosti je dobré zkoumat pokud se vám například špatně spí nebo je vám někde špatně - bolest hlavy, nepříjemný pocit atd....nemusí se vždy jednat o entity (bytosti) může to být jen energetický nános. Tohle se pak řeší čistěním prostoru, ale o tomhle zase jindy.


-někdo ji jenom slyší to je to, když vám najednou začne pískat třeba jen v pravém uchu, všímejte si kdy vám zapíská v uších, třeba při přechodu do astrálu to píská úplně šíleně, anebo jak jsou se smrtí spojovány zvony jako symbol....proč asi? Je to proto, že když duše vychází z těla(nemusí zemřít, může jít jen o astrální vycestování) vždy je to doprovázeno pískáním v uších. Když píská v uchu vysoký tón je to v pořádku a neřeším to, když ale třeba přijdu do nějaké místnosti a najednou mi zapíská hodně nízký tón tak je to pro mě signálem negativity.

-někdo může vnímat energii pomocí vůně nebo chutí, které cítí jen on. Tohle se mi stává málokdy.

-energie se dá hlavně pocítit. Je to nejčastější způsob vnímání energie. Probíhá to podvědomě, ale po přečtení tohoto článku už budete vědět o čem mluvím, až se vám to zase stane. Je to takový ten pocit, kdy vám dojde informace do hlavy a vy nevíte odkud se vzala, ale ona tam přesto je....jedním slovem INTUICE. Víte, že někam nemáte chodit, nevíte proč ale prostě cítíte, že ne. Perfektní ověření tohodle je, když i přes svůj intuitivní pocit, že někam chodit nemáta tam jdete. Buďte si jistí, že budete litovat, že ste tam šli.

Výsledek obrázku pro reiki energieCo je to energie, jak vypadá, jak funguje

Dá se říct, že energie je obláček, který má určitou barvu,zvuk,chut,někdy hmotu (ne vždy ! )vůni a dojem. Každá energie se dá přepsat z barvy do zvuku, ze chutě do dojmu atd. Všechny varianty fungují. Vědci se hrozně divili, když zjistili, že kruhy v obilí se dají z vizuální formy přepsat do zvuku a pak slyšeli nádherné tony.

Negativní energie je těžší, hlubší, tmavější, sytější, pomalu hutně vibrující. Pozitivní energie je vysokovibrační, světlá rychlokmitavá, lehká, čistá...

Energie funguje podle zákonu přitažlivosti. Má tendence se "lepit". Jakoby ji to tahne k další energii, která je stejné struktury. Má tendence se přitahovat stejné ke stejnému a tím tvořit větši jednotný celek.

Když si tohle uvědomíme najednou začne vše dávat jasný smysl, at se jedná o cokoliv. Jedná se o prozření :) Když prozřete a vše správně pochopíte, energie se vám začně odhalovat mnohem mnohem víc. Jakoby proniktete za oponu a ted přichází varování. Pokud jednáte špatně samozřejmě se to odrazí, ale pokud jednáte špatně a zároveň máte osvojené energetické zákony odrazí se vám to jako hurikán. Takže pozor, vím co říkám/píšu.S láskou, Vaše Ranja
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste tu poprvé ?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 Ľubomír Ľubomír | E-mail | 2. března 2018 v 1:35 | Reagovat

Ahoj Ranja... Tak nádherne a výstižne opísané všetko, čo sa týka energií ako takých a ich pôsobenia a tvorenia nimi, či priťahovania si "podobného"... uff... nie je čo dodať... Poklona... hlboká a zároveň vysokovibrujúca... Tak, ako si to podala celé... tak to dokáže napísať len čistá bytosť, ktorá VIE... Supeeer....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama