Skepse

23. listopadu 2016 v 18:44 | Ranja Ox |  K zamyšlení-DOPORUČUJI
Výsledek obrázku pro skeptikPokaždé je pro mě velmi podivuhodné setkání se skeptikem. Hrozně těžko se mi chápou takoví lidé. Je k nevíře, jak dokáže být jedinec omezený a zaslepený. Je neuvěřitelné, že mezi námi ještě žijí lidé, kteří nevěří v Zdroj (boha, universum, metrix) , v posmrtný život, v astrální svět, věštbám, odkazu našich předků a tak dále. Všechny lidé zabývající se prácí s energiemi jsou pro ně šarlatání, kteří to mají v hlavě pomatené. Hlavní problém je v tom, že je těžké prokázat existenci enrgetického systému takovým mezkům, kteří nejsou otevřeni tomu, aby přijali pravdu. Živí své mentální stanoviska výsměchem. Jejich postoje se dají přirovnat běžícímu křečkovi v kleci, který "nemá čas přemýšlet nad kravinama, protože musí naběhat ještě tisíc kilomentrů v té svojí každodennosti.

Jedinec se dá přesvědčit. To lze různými způsoby, například metodou reiki, která jde dost silně cítit i pro velehlupáky, kteří neví, že mají nějakou energetickou část sebe sama. Každý ten jedinec bude reagovat následovně : " Ty jo to jsem blázen já fakt něco cítím. Takové divné teplo, ukaž mi jak máš teplé ruce? Jé vždyt ony jsou studené, tak kde se to teplo bere. A ty jo když zavřu oči tak vidím silnou modrou barvu je to možný. A tady už mě nereikuj, začíná to pálit. "
Samozřejmě pokud je jedinec umanutý mezek ustrnutý v zemských každodennostech, i tak to nepřizná protože tenhle typ lidí má předpoklad k pasení vysokého ega.

Další možností jak spřesvědčit zaslepeného jedince o existenci energetického světa je astrální cesta k němu domů. Necháte zaslepeného jedince at napíše na papír nějaké číslo a ať se ujistí, že to číslo zná jen on. At ten papír nechá přes noc na stole a astrální cestovatel k němu domů dojde a číslo přečte. Ráno zaslepenému jedinci pak zavolá číslo, které v astrálu viděl. Problém je v tom, že zaslepených jedinců jsou plné "klece" ale astrálních cestovatelů, kteří mají energii někomu něco dokazovat už podstatně méně. Ale když se takhle dva lidi domluví, je to dost snadno ověřitelné.

Sny jsou krásným důkazem energetického systému. Každý člověk na této planetě měl sen, který snem tak úplně nebyl. Například se nám o něčem zdá, a během dne se to opravdu splní. Věřte, že pro náhodu není v tomhle systému prostor. Pokud by byl prostor pro náhodu mohlo by dojít k restartu celého metrixu.

Je však důležité podotknout, že není zapotřebí někoho o něčem přesvědčovat. Každý z nás jde nějakou svou cestou. Pokud je na té cestě připraven přijmout nové skutečnosti do života, tak se mu ti skutečnosti projeví. Pokud připraven není ani se příležitostí nedostane. To ale není důvod k tomu se vysmívat, uráže a povyšovat se nad člověka, který třeba už od dětsví přechází samovolně do astrálu a je bezmocný když přijde na vysvětlení.

Vemte v potaz, že je opravdu velmi těžké prokázat všechny energetické praktiky. Všechno to probíhá na energetické úrovni, která se nedá změřit, ale přesto existuje. Je přístupná každému, kdo je přístupný jí. Ale pozor, v životě není důležité vyznávat nějaké náboženství, nemusíte ani chápat energetické procesy, jediné na čem opravdu záleží je, aby jste byli dobří lidé v harmonii s láskou. Se srdcem na správném místě a schopnost chápat sílu lásky

V téhle oblasti je příživných šarlatánů jako šmejdů s hrncema. Berou si do pusy vaše zemřelé blízké, léčí vám nádory, které jste nikdy neměli, draze vám prodají vodu z kohoutku jako lektvar lásky. Jedinec co se nevyzná a navšítí takového parazita může velmi lehce najít zalíbení ve skepsi. Na jednu stranu se ani nemůžeme divit.

Výsledek obrázku pro srdce

S láskou, Vaše Ranja
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama