Zákon synchronizace

23. listopadu 2016 v 19:02 | Ranja Ox |  Energetický systém
Jedná se o zákon který funguje naprosto nepřetržitě. Je to mnou vypozorovaný energetický proces, určitě nejsem jediná kdo si toho všiml a nějak to sepsal, ale vše co napíšu je čistě z mé vlastní zkušenosti co mám vypozorované.

Nazvala jsem to zákon synchronizace. Aby bylo možné vám tenhle nepřetržitě funkční zákon popsat je důležité chápat energetické procesy a to jak energie funguje. Základ mám popsaný zde

Výsledek obrázku pro vesmírný zákon

Jako učebnicový příklad dobře poslouží synchronizace naší mysli s televizí. Určitě si každý z vás všiml, že zrovna když jste mysleli na nějaké slovo tak v tu samou chvíli se ozvalo z televize. To lze dobře vysvětlit. Energie sobě rovné se mají tendence na sebe lepit a to za každou cenu. Když je vyslán nějaký energetický výboj, tak pokud je v dosahu energie tomu výboji podobná mají tendence synchronizovat.

Proto se říká, neříkej to ať to nepřivoláš. Je to pro to, že když na něco myslíme tak zvyšujeme pravděpodobnost, že pokud je tatáž energie v dosahu bude mít tendence se sesynchronizovat s naší vyslanou myšlenkou. Když na to myslet nebudeme, energie nemá s čím sesynchronizovat a je menší pravděpodobnost, že se projeví.

Dalším úžasným příkladem synchronizace je sladění se jednoho člověka s druhým. Všimněte si, že jeden konkrétní člověk například matka bude jinak mluvit ke svým dětem, jinak mluvit ke svému šéfovi, ke své kamarádce, ke svému partnerovi, ke svým rodičům atd. Je to pro to, že dva lidé, když spolu jednají musí najít společnou vlnu po které spolu pojednou. Dokonce se to odrazí i na jejím hlase, když bude mluvit se šéfem, pravděpodobně bude mluvit vyšším hlasem, s dětmi bude její hlas zase hlubší, s kamarádkou bude její hlas přirozený.

Naše chování je docela z velké části určené nastavením člověka se kterým mluvíme. Jednou jsem si povídala s jedním kytaristou, těsně po rozchodu, a za náš krátký rozhovor jsem řekla asi pět citátů. Já citáty v hovoru nepoužívám vůbec a najednou to ze mě padalo, až jsem se sama divila, kde se to ve mně bere. Šlo o to, že ten člověk byl tímto způsobem laděný, jeho aura byla celá zklamaná z lásky, liboval si ve smutných zamilovaných písní a ikdyž jsem nic z toho nevěděla, tak jsem ladila na jeho vlnu. (Poté jsem mu to narovinu řekla, že s ním mám tendence mluvit v citátech a on mi to pak vysvětlil)

Když bude někdo smolař po všech stránkách, kdy po něm každý šlape, ikdyž bude mít ve skutečnosti laskavou povahu a přijde do kontaktu s neznámým člověkem, který neví nic o jeho živote, bude mít ten člověk tendence se do toho smolaře navážet, ikdyž to obvykle nemá vůbec ve zvyku. Opravdu to tak je. Ten člověk je toho plný a silně vyzařuje svoji smůlu, tak je jasné, že se na něj další smůla bude lepit - synchronizovat.

Takže si dávejte velký pozor na co myslíte a pozorujte, jaké máte tendence se chovat k různým lidem, k jednomu je to tak, ke druhému jinak (třeba za stejných podmínek) a to je informace i pro vás, protože z velké části to určuje toho člověka.

Výsledek obrázku pro energie esoterika

láskou, Vaše Ranja
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama