Jak se stát vzhledově krásným člověkem

1. prosince 2016 v 23:46 | Ranja Ox |  Osobní růst
Související obrázekTento článek bych ráda věnovala ženám. Chtěla bych se s vámi podělit o svůj postřeh, který se týka fyzické krásy člověka. Pokud se chcete usadit ve svém vlastním stylu, který vás bude specifikovat a bude vám sedět na míru čtěte dál. Jedná se o mé subjektivní názory a myšlenky.

Základní princip vnější prezentace člověka spočívám v sebeuvědomění. Pokud nevíme kdo jsme, je jasné že se to projeví na našem oblečení a celkovém vzhledu. Je mnohdy velmi jednoduché otypovat povahu člověka jen podle toho jak vypadá. Sebevědomá žena ví moc dobře co jí sluší a nebojí se to ukázat. Pak jsou ženy, které sebevědomé nejsou a jde to samozřemě poznat i na jejím vzhledu. Chtěla bych vás ujistit, že chlapi milují sebevědomé ženy se smyslem pro humor, které zároveň ví, co jim sluší. Takže pokud chcete se svým vzhledem něco udělat zaměřte se na poznání toho kdo vlastně jste.

Pár základních typů lidské povahy :

  • rázná
  • romantická
  • přirozená
  • drzá
  • praktická
  • vznešená
  • prchlivá
  • veselá
Teď bych ráda krátce specifikovala tyhle základní typy ženské povahy, abychom si přiblížili do jakého stylu oblékaní to směřuje.


Rázná - Zřetelné barvy třeba černá nebo červená. Nebojí se bot na podpadku, a výrazných šperků. Věci jsou luxusního vzhledu a celkový dojem působí zřetelně se a sebejistě.

Romantická - jarní barvičky, svetlé rozvolněné oblečení s krajkou. Náhrdelník z perel, čelenka do vlasů.

Přirozená - Tohle je jednoduchý styl. Jde hlavně o pohodlí. Oblečení je uvolněné. Bez žádných extra dopňků.

Drzá - nebojí se působit vyzívavě. Ví co jí sluší a nebojí se to podtrhnout.

Praktická - Nejspíše to bude sportovní typ. Podkatek u ní nehrozí. Hlavně ať je to pohodlné a použitelné.

Vznešená - je to královský styl. Vše je velmi podrobně sladěné, barvy jsou do puntíku sladěny, je to vzdušný lehký a zároveň podtržený styl.

Prchlivá - Je to styl bez kouska sebevědomí. Oblečení je bez výrazu a má zdánlivý náznak stylu.

Veselá - Nebojí se barev ani experimentů.

Tohle je takový malý odraz pro začátek, který vás trochu navede. Vzhled by měl podtrhnout vaši osobnost. Už pohled do vaší skříně by měl něco vypovídat. Je dobré v tom mít jasný a zřetelný systém, podle kterého pojedete a podle kterého vás budou specifikovat všichni vaši blízcí.

Věřte mi, že každá žena je nádherná. Malinký problém je akorát v nesymetrii v obličeji. Ale i s tím se dá mnohé dělat. Pokud máme symetrický obličej a štíhlou postavu je to ideální materiál ze kterého se dá vytvořit umění. Pokud vaše postava není štíhlá je velmi důležité umět podtrhovat přednosti. Je velká škoda ztrácet na sebevědomí kvůli vaší baculaté postavě. Je třeba si uvědomit, že muže přitahuje ženskost. Pokud zdravým sebevědomím chápete vaše přednosti i přes vaši baculatou postavu odrazí se to i na vašem vzhledu. Jednoduše řečeno naučte se pracovat s tím co máte a odrazte se od toho kdo vlastně jste. Vaše úpravy mají větší důraz než přirozená krása. Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Pokud průměrná sebevědomá žena ví co jí sluší a umí si spočítat jedna a jedna udělá ze sebe atraktivní kočku, za kterou se otočí každý chlap. Vedle takové ženy je další žena s přirozenou krásou, která má prchlivou povahu a neví kdo je, jen polovičatá a téměř se ztratí.

Výsledek obrázku pro lipsNejdůležitější jsou oči, rty a vlasy

Vlasy potřebují pořádný objem, který nemá hranic, čím větší objem, tím lépe. Oči potřebují pořádné řasy. Stíny nejsou nutné. Rty potřebují sytou rtněnku, která podtrhuje celkovou vizáž. Nebojte se sytých barev na rty, rtěnka umí udělat velký dojem.

Každá žena může být krásná jen tím, že podtrhne svoje přednosti a zamaskuje nedostatky. Je důležité mít jasno v tom co jsou naše nedostatky a co přednosti. K tomu je zapotřebí střízlivé mysli, která se umí posoudit objektivně, což není úplně jednoduché. Pokud to ale zvláneme máme vysokou pravděpodobost, že náš vzhled bude korespondovat s naší duší, což nás zase posune dál.

Osvojte si každodenní fyzické úpravy, které budete provádět. Slibte si, že neupravená už nevyjdete z domu. Zvyšte své nároky na krásu a než si zvolíte jaký styl je vašemu srdci nejbližší nevažte se na to co je zaběhlé. Nejdůležitější je, aby ste se cítila dobře.

Pokud si říkáte, že nemáte dost peněz na revoluci ve vašem šatníku mám pro vás dobrou zprávu - pro ty co to neznají existuje webová stránka : www.vinted.cz (nové i použité zboží) kde si rozhodně vybere (kalhoty,trička,topy,bundy,boty,doplňky...) samé značkové krásné kousky za neuvěřitelně nízké ceny. (nikomu nedělám reklamu, jen dávám typ na luxusní stránku)

NÁVOD

Vytvořte si ve skříni nebo v mysli (doporučuju spíše v mysli) sektory s názvy oblečení : SPORTOVNÍ, ELEGANTNÍ, VENKOVNÍ, NA PARTY ATD
Každý sektor bude mít svůj vlastní vzhled a specifikaci. Když si pořídíte nový kousek do svého šatníku vždy musíte vědět do kterého sektoru ho budete řadit. (Není problém aby jeden kus oblečení byl zároveň ve dvouch sektorech, podstatné je, aby ste měla přehled do kterých všech spadá) Když si budete například pořizovat nové tričko do sportovního sektoru, už budete vědět, že sportovní sektor je specifický tím, že se skládá např. pouze s černé s růžovou a jsou to věci střižené spíše na tělo. Tohle je způsob jak si udržíte pořád svůj vlastní styl a váš vzhled vás bude více určovat.

Lidé totiž hodně určují osobnost člověka podle toho jak vypadá a nemějte to nikomu za zlé, je to zcela přirozené, protože to jak vypadáte je výsledek vašeho myšlení a za všech okolnosti.

Pokud budete žít s pocitem, že nejste vzhledově přitažliví, opravdu nebudete. Ostatní velmi snadno vycítí vaše nastavení.

Nebojte se objevit svoji krásu, nikdy není pozdě začít, troufněte si na šmrnc.

Přeji vám mnoho úspěchů.

S láskou, Vaše Ranja
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí na stránkách Morena-ox ?

Líbí
Nelíbí
Půl na půl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama