Práce s vnitřním blokem

8. prosince 2016 v 13:42 | Ranja Ox
Výsledek obrázku pro feelingJe opravdu velmi důležité pracovat se svými bloky neboli stíny. Je to důležité hlavně proto, abychom se udrželi v pozitivní energii. Čím více je v nás stínů, tím více se vzdalujeme od světla. Tyhle stíny se dají řešit, jen to chce jistou odvahu podívat se pravdě do očí a také smysl pro správnou identifikaci. Pokud svým stínům budete věnovat svou pozornost a pravidelně se čistit, vaše stabilní energetická vibrace se zvýší. Díky tomu budete do svého života přitahovat více příjemných situací. Pokud své bloky budete vždy jen ingorovat nic si nepomůžete, protože se vám to bude odrážet na vašem okolí. Nepříjemné situace, smůla, neustále se opakující situace související se stínem, atd.

Tak jak se chováme ke svému fyzickému tělu, stejným způsobem je třeba se starat i o své nehmotné tělo/duši.
Pokud budou na duši nánosy stínu, bude se dále inkarnovat, aby se těchto stínů zbavila, a bude to dělat tak dlouho dokud nenabyde čistoty hodné samotnému Zdroji. Protože naše duše se může připojit k božstvu jedině tehdy pokud energie boha a duše synchronizují. Pokud nesynchronizují obsahují jiné skupenství, které se k sobě nedá spojit stejně jako voda a olej.

Můj citát : Jsme jako kapky vyňaty z moře božstva. Poskvrněné hledáme, jak zpět získat stejnou strukturu a stát se opět mořem.

Pro přiblížení se k božské struktuře je velmi přínosné řešit své stíny.

Související obrázekPráce se stínem :
Aby jsme mohli se svým stínem/blokem pracovat je třeba ho poznat. Těžko můžeme přeprogramovat nepoznané, může se nám to totiž nečekaným způsobem vrátit jako bumerang. Nazvěte si svůj stín jedním maximálně dvěma slovy, které budou trefné a výstižné pro vaši osobu (ne pro okolí). Buďte se svým stínem jak dlouho bude potřeba. Vracejte se zpět a znovu prociťujte ten pocit ať je jakýkoliv. Pozorujte ho z nadhledu, nesuďte ho. Všechny negativní myšlenky a pocity se potřebují navrát a správně se zařadit do vaší duše. Pokud se správně nezařadí vždy budou vyčnívat a způsobovat nepříjemnosti. Buďte s tím pocitem tak dlouho, jak jen bude potřebovat. Nejlépe v meditaci nebo před spaním. Mluvte k němu jako ke svému dítěti, které si vyžaduje vaši pozornost. Chlácholte ten pocit, posílejte lásku do situace, jenž vás poznamenala. Otevřete svou mysl všem svým pocitům, které začnou přicházet. Až budete uplně se svými pocity je čas na přeprogramování minulosti a to tak, že si vizualizujete sebe jako hrdinu, který děj změnil. Například máte špatný vztah k matce, která vám nevěnovala pozornost a jako nemluvně jste byli hodiny v jedné plence. Představujte si, jak vaše osoba (již ve věku, ve kterém jste teď) nebo váš anděl strážný, (záleží na tom koho v té situaci více cítíte) příjde do děje a láskyplně vás/to malé miminko přebalí a pak si spolu budete dlouho hrát a radovat se. Všimněte si svých pocitů, které s příchodem anděla/ sebe začnete cítit. Tohle je velké kouzlo znovuintegrace negativních pocitů. Podaří se to jen při procítění příjemných pocitů po vstupu vaší osoby/anděla strážného do děje. I tohle řeším v článku Jak a proč odpouštět.

  • Trefně nazvat stín max. dvěmi slovy
  • Být se svými pocity
  • Vstoupit do děje a znovuprogramovat

Prevence

-Každý večer si skontrolujte jaké jste měli pocity během dne. Každý nově získaný negativní pocit zapracujete za čerstva způsobem uvedeným výše.

-Další prevence je zvyšování svých vibrací a tím pádem předejítí negatitvním pocitům. Můžeme toho dosáhnout starostí o tělo, kdy si všímáme toho co jíme, nabíjíme své tělo v koupeli se solí, nepodceňujeme aromaterapii a její prospěšné účinky, záměrně se obklopujeme pozitivně naladěnýma lidma, jsme otevření novým informacem a názorům.

Je třeba si hlídat svoje vibrační nastevení duše. Pokud vibrujeme na nízké frekvenci plní negativních pocitů a myšlenek, budeme nejspíše v životě řešit mnoho strastí. Začněme tedy řešit jako první své myšlenky a až jako vedlejší efekt strasti.
Nedovolte nikomu, aby vám shazoval vaši dobrou náladu.

Výsledek obrázku pro love feelings

Naučte se chránit svoje vibrační nastavení, ale o tom zase napíšu v dalším článku.


S láskou, Vaše Ranja
Přidejte si mě prosím na fb Ezoterické čtení ke kafíčku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama