Jak přitáhnout peníze do života

14. ledna 2017 v 18:30 | Ranja Ox |  Návody
Tohle je téma, které asi zajímá každého z nás - peníze. Jak to ale udělat, abychom nestrádali a žili v hojnosti ? Je důležité správně chápat jak energie peněz funguje. Pokud tento princip správně pochopíme a přijmeme za svůj, peníze nám sami začnou chodit do života. Jsou to pak takové ty náhody, kdy najdete na zemi tisícovku, zrovna když to nejvíce potřebujete vám vrátí za plyn atd atd. Nebo vám nedojdou do života přímo peníze, ale zrovna ta věc, za kterou by ste je utratili. Abychom správně nastavili tok peněz v našem životě, musíme si ujasnit pár základních faktů o nich.

Výsledek obrázku pro penízeCo jsou peníze a jak funguje energie

Peníze jsou především energie, tak jako všechno. Proto se k nim jako k energii musíme chovat. Každé energii je dobře tam, kde může proudit a díky tomu růst. Energie nemá zájem se objevovat na místech, kde nemůže proudit, takovýmto místům se doslova vyhýbá. Naopak tam, kde se s energií dobře zachází a má velký prostor pro růst, tak tam je jako doma. Bude se neustále vracet, vyhodíte ji dveřmi a vrátí se oknem.

Tok peněz

Energeticý tok lze zvyšovat nebo snižovat svojí myslí. Pokud máme nastavenou mysl tak, že šetříme každou korunu, protože máme málo peněz je to z energetického pohledu brždění toku. Energie peněz tam nebude směřovat, moc dobře totiž ví, že v takovém prostoru je bez šance jakkoliv růst.

Chudoba

Peníze mají jen malou možnost synchronizovat s chudými lidmi. Penězům se k takovým lidem vyloženě nechce. Proto chudým lidem jenom "kape" sem tam nějaká koruna, protože připravili velmi maličký prostůrek pro energii peněz, takže i kdyby chtěly přijít, tak nemůžou. Je to čistě jednoduché. A čím více budeme živit svoji chudobu, tím menší prostůrek vytváříme pro peníze. Všechny řeči typu - nemám peníze, nemůžu to koupit, musím šetřit atd. snižují prostor, ve kterém peníze "žijí". Takovéto řeči vytváří barikády, které odpuzují peníze.

Zároveň to také vysvětluje, proč bohatým lidem pořád chodí peníze do života. Je to proto, že energie peněz ví, že u nich může proudit ve velkém. Bohatí lidé se nedívají na peníze z negativního pohledu, ale nahlíží na ně konstruktivně. Přemýšlí za co je utratit s radostí na srdci a když je utratí, tak nevkládají negativní energii do toho, že o ty peníze přisli. Prostě umí energii peněz dobře rozproudit a množit a množit.

Jak tedy přitáhnout peníze

Musíme správně nastavit mysl. Když musíme zaplatit účty, řekneme si, že to nevadí, že se nám to vrátí zase jinde a s touto myšlenkou to pustíme a odevzdáme. Nikdy neplaťte za něco s negativními pocity.

Když platíme pokuty nebo se k nám dostanou nečekané výdaje o něčem to vypovídá. Je to informace pro nás, že jsme udělali něco špatně (většinou se jedná o chybu v nastavení mysli).

Peníze začnou přicházet, když spojíte myšlenku s pocitem. A ne jen peníze. Celkovou realitu tvoříme spojením myšlenky a pocitu. Proto je třeba si dávat obrovský pozor na co myslíme nebo co si přejeme. Když se jedná o negativní pohled přechází to do reality mnohem jednodušeji. Je to logické do nízkých frekvencí se dostáváme obtížně, avšak pokud chceme pracovas s vysokými frekvencemi už to chce práci. Spadnout na dno umí každý na tom nic není, je lehké nechat se stánout, ale vyšplhat se, na to už člověk musí mít vůli a správný přístup.

Problém nastává tehdy, pokud žijeme v chudobě, nebo velmi skromných podmínkách, je pak obtížné nepočítat každou korunu a nešetřit, ale pořád se lze z toho dostat a to tak, že dáváme, darujeme. Je to takový ten modelový příklad chudé babičky co sama pomalu nemá co jíst a přesto pocestnému nabídne jablko s takovým tím dobrotivým úsměvem na tváři. Akce vyvolává reakci, takže pokud s dobrou myšlenkou a pocitem darujeme, vrátí se to. Tohle je energetický zákon, který funguje vždy. Pokud ale darujeme s tím, že už čekáme ze které strany se nám to vrátí je chyba v nastavení mysli a už to nemá onen efekt.

Naše mysl je mocná čarodějka, používejme ji s láskou a vírou, že vše dobře dopadne. Naše žití je odrazem naší mysli, tak na to nezapomínejme ani na chviličku.

S láskou, Vaše Ranja

Výsledek obrázku pro peníze
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama