Zameřováni mysli v náš prospěch

24. února 2017 v 8:14 | Ranja |  Návody
Související obrázek
Tahle praktika je velmi podstatná v každodenním životě. Díky ní jsme schopni mít svůj život pevně ve svých rukou. Pomáhá nám v osobním i duchovním rozvoji a je nesmírně užitečná. Jsme schopni díky této metodě se zbavit zažitých zlozvyků, strachů, negativního myšlení a všeho co v životě nechceme. Díky téhle metodě jsem se mimo jiného zbavila i závislosti na cigaretách. Když nastavíme své mysli pravidla a nedovolíme jí růst "jako dříví neřezané" odrazí se nám to v každodenní realitě a mnohé si tím ulehčíme. Mysl je třeba chápat jako velmi cenný a mocný nástroj, který určuje kvalitu bytí. Cílem tohoto článku je vytvořit návod pro vycepování a nastavení mysli ve váš prospěch.

Lidská mysl

Je to to nejcenější co máme. Nezná hranice, můžeme si v hlavě myslet na cokoliv nás napadne. Některé myšlenky
jsou bez citového zabarvení, některé jsou prokládány emocema, což zesiluje jejich vliv. Je třeba si uvědomit, že i ta sebemenší myšlenka je výtvor, který je "zaznamenaný". Na základě našich myšlenek jsou pak přitahovány okolní vlivy. Mysl si často dělá co chce. Častokrát se stane, že sami sebe nachytáme jak se necháváme unášet negativníma myšlenkama. Například vidíme člověka, kterého nemáme rádi v oblečení, které se nám nelíbí a to je startem našich negativních myšlenek : " Ta ale vypadá, měla by se sebou něco dělat. Kdoví jak se o sebe vůbec stará, chudák ten její manžel, a to co minule prohlásila to byl taky vrchol, někteří lidé by opravdu potřebovali lekci, s tou se bavit nebudu." Tohle je smršť negativity, do které vkládáme svoji energii.

Jak mít mysl na uzdě

Je třeba se s myslí naučit správně hospodařit, mít ji pěkně na vodítku a moci ji plně ovládat. V okamžiku kdy si uvědomíme, že mysl zaměřujeme nagativním směrem okamžitě si pro sebe řekneme jasné a radikální "NE!" a uměle zaměříme mysl na cokoliv pozitivního. Stejným způsobem se zahání chuť na cigaretu celý článek zde.
Je dobré být dobrým správcem své mysli, protože ona je tvůrcem veškerého okolí, které vytváříme. Je to prakticky kořen všeho a je opravdu velmi důležité ji používat jako mocný nástroj.
Jedině my sami si určujeme na co svoji mysl zaměřujeme. Je chyba své myšlenky nechávat volně plynout jak se nám zrovna vtírají do hlavy. Stane se, že chvilku trvá, než si uvědomíme, že na určitou věc vlastně ani myslet nechceme, ale to nevadí, hlavní je, že jsme si to uvědomili pak už jen přesměrujeme myšlenky kam chceme.
Svoji mysl máme naprosto plně ve svých rukou, je obrovská škoda nechat své myšlenky proudit jak se jim hodí, když máme tu moc stát se pánem své mysli a tím lépe řídit svůj život.

Proč je dobré mít svoji mysl pevně ve svých rukou :
  • pro dobrou náladu
  • pro utnutí negativního myšlení
  • pro zvýšení osobních vibrací
  • pro lepší koncetraci
  • pro pozitivní vlivy okolí
  • pro zbavení zlozvyků
  • pro zkvalitnění všedního dne
Přeji Vám jasnou mysl, Vaše Ranja.
Přidejte si mne také na facebooku Esoterické čtení ke kafíčku.

Výsledek obrázku pro vesmír
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Jste tu poprvé ?

Ano
Ne
Nevím

Komentáře

1 Daisy Daisy | Web | 24. února 2017 v 8:26 | Reagovat

To zní hodně zajímavě :). Akorát mi přijde, že to nevědomě praktikuji :)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama