Nikdy nezapomínejte na pocit štěstí

22. ledna 2018 v 23:03 | Ranja Ox |  Osobní růst
Ráda bych vám napsala krátké zamyšlení nad štěstím. Je to hodně obecný pojem a každý konkrétní člověk cítí štěstí v něčem jiném. Je hrozně důležité cítit štěstí každý den. Čím více štěstí cítíme, tím více ho k nám totiž bude přicházet. Není vůbec rozhodující v jakých podmínkách se nacházíte, jakými zkušenostmi jste si v životě prošly a jak těžký život máte. Důležité je akorát správné nasměrování své mysli.
Každodení procítění vděčnosti za to co máme nám přinese ještě více hojnosti. Je třeba pocity štěstí udržovat. Pokud se vychýlíme od pocitu štěstí nezapomínejme se k němu opět navrátit. Je to jen úhlu pohledu v naší hlavně. Štěstí lze tvořit a navyšovat stačí pouze v sobě vytvořit tento pocit a udržovat si ho jako plamínek svíčky, který nesmí nikdy zhasnout.
Když budeme s tímto nastavením mysli chodit po světě krásně se nám povede. Už jen z toho důvodu, že budeme frekvenčně sladění s tímto hřejivým pocitem budeme více štěstí přitahovat. Jelikož víme, že jeden z nejstarších vesmírných zákonů říká, že stejné se lepí ke stejnému.
Občas je třeba být k sobě přísný a pocity vytvářet jakoby "uměle" Simulujte si pocity štěstí, ikdyž se šťastně necítíte. Tímto způsobem se lze taky na frekcenci štěstí naladit.
Užívejme si každý nádech, každé ráno, každou volnou minutu...neboť jsme byli stvořeni ke štěstí a ke světlu a tam také všichni směřujeme.
Nezapomínejme na štěstí...dopřávejme si ho ve velkém a neostýchejme se ho chtít více a více. Nechť každou bytost láska provází,
Vaše Ranja

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama