Jak přitáhnout partnera

7. března 2018 v 13:18 | Ranja Ox |  Návody
Tohle je věčné téma. Pokud máte pocity samoty, které trvají už dlouho tak vysíláte špatné signály do vesmíru a jelikož stejné se lepí na stejné bude těchto nepříjemných pocitů ještě více. Takže první věc co člověk musí udělat když se chce s někým poznat tak je PŘIJMOUT SVOU NYNĚJŠÍ SITUACI. Jde o to aby jste vysílali klid. Pokud budete ve stresu z toho, že k sobě nikoho nemáte tak buď ještě dlouho nikoho mít ani nebudete anebo si pod tlakem naběhnete na nějakoho s kým nebudete schopni vytvořit harmonii.

Takže všemožnými způsoby je třeba se snažit o vytvoření klidu na srdci. Existuje mnoho způsobů jak tohoto klidu dosáhnout. Můžeme žádat o pomoc Archanděla Chamuela, přečíst si různé afirmace, můžeme meditovat, sepisovat a třídit myšlenky na papír, číst knihy o navození klidu na srdci bez ohledu na to, že nejsme v páru atd.


Opravdu nedoporučuju hnát se do partnerství za každou cenu s prvním koho potkáte. Pokud budete mít dobře vytvořené osobní hodnoty a nezávislot budete také vědět, že partnerství je o svobodě, možnosti volby a také o osobním rozvoji. Čerstvá zamilovanost je krásná věc, ale zajde se v běžném dnu. Randění se změní v bydlení a bydlení v zodpovědnost. Proto, pokud jste sami máte svůj vlastní osud plně ve svých rukou. Už když si budete někoho připouštět k tělu používejte zdravý rozum, dívejte se jakými hotnotami partner disponuje. Jaký má přístup k práci, jaké má vztahy se svou rodinou, jak se stará o svůj zevnějšek, jestli má nějaké zájmy, jak tráví svůj běžný den. Pokud totiž zjistíte, že je pět let na úřadu práce, léta se nebaví s rodiči a vrchol jeho zájmu je otvírání piva nejspíš vycítíte, že tady něco nehraje.

Zmiňuju to protože pokud vás nebaví samota a projeví o vás zájem takovýto typ lehce se může stát, že se ocitnete v nevyhovujícím vztahu a ani nevíte jak, vždyť on byl přece tak hezký a pozorný. Snažím se vysvětlit, že zamilovanost nelze brát jako hlavní ukazatel toho, koho si pustíte k tělu. Vím, že se můj názor někomu romanticky založenému nemusí líbit, ale věřte, že to vystřízlivění pak může být hodně dramatické.

Vy, kdož nejste v páru máte oproti jiným výhodu v tom, že si vážně můžete vybrat člověka na míru, podle svého úsudku. Mladé ženy můžou protějšek posuzovat podle schopnosti být otcem, ne jen podle toho jestli je přitažlivý.

Kde najít protějšek :

Pokud budete mít pořádek ve svých myšlenkách a emocích, jste připraveni. Partnera přitáhnete svým otevřeným srdcem. Poproste vesmír ať vám připlete do života člověka se kterým to půjde, a věřte že zázraky se dějí. Těžko však najdeme partnera pokud pro to něco neuděláme. Jako příklady aktivního hledání ráda zmíním :

inernetové seznamky - ale pozor, hodně z nich jsou akorát komerční výstřelky. Účet si můžete v klidu založit například na www.lide.cz kde je přihlášení podle vašeho emailu přes seznam.cz tam se dá dobře pokecat.

kluby, plesy -ve vašem okolí je určitě nějaký klub, diskotéka, která je otevřená pravidelně každou sobotu. Vím co mi můžete namítnout, že na tohle nejste, že jste třeba staří, ale ikdyž na to nejste tak to aspoň zkuste, ikdyby jste tam měli jít sami, tam se seznámíte hned, a jestli se cítíte staře a bylo by vám to blbé tak existují oldies párty kde jsou všechny věkové katergorie.

přihlášení do týmu - do nějaké skupiny lidí, třeba začněte hrát volejbal, absolvujte nějaký kurz. Mrkněte na možnosti, které se nachází v blízkosti vašeho města.

dávejte telefoní číslo - když uvidíte někoho kdo se vám líbí (ve vlaku, v obchodě, na dovolené) vždy se usmějte, tím nikdy nic nepokazíte. Pozdravte ho a dejte mu na papírku předem nachystané telefoní číslo. Bez ohledu na to jestli jste muž nebo žena. Bez ohledu na to jak trapné to je. Doba se změnila, lidi se na ulici oslovují neustále, prohodí třeba jen pochvalu a jdou dál, lehce se zabředávají do rozhovorů. Líná huba holé neštěstí.

Při celém procesu hledání lásky (od vyčistění myšlenek až po cestu do klubu) žádejte o pomoc Archanděla Chamuela, ten zažehne lásku ve vašem nitru a pomůže vám být ve správný čas na správném místě aby se srdce dvou lidí spojila a vzniklo něco překrásného.


Ranja Ox přidejte si mě i na fb Esoterické čtení ke kafíčku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste tu poprvé ?

Ano
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama