Nežerte všechno médiím !

22. března 2018 v 13:54 | Ranja Ox |  K zamyšlení-DOPORUČUJI
Tímto textem bych chtěla upozornit na to, jak obrovský vliv mají média na člověka. Je třeba zachovat si svůj vlastní úsudek a každou informaci přefiltrovat svým vlastním úsudkem.

Neustále nám vnucují svoje názory, hlavně v televizi. A úplně nejhorší ze všeho jsou televizní noviny. Jedná se o záměrné šíření negativní energie. Ze zásady se na to nedívám a vskutku obdivuju každého, kdo se na ně dívá den co den a i tak si udrží zdravou psychiku. Lidé zapomínají hodnotit přijaté informace. Jde o to, že vždy nemusí být pravda to, co se nám servíruje až pod nos. Je dobré si uvědomit jakou mocí média manipulují.

Jednou točili reportáž v našem malém městě a já měla tu čest porovnat to co odvysílali ve zprávách s tím jaká byla skutečnost, protože jsem do věci viděla. Nechci psát moc konkrétně, ale je fakt, že si vybrali jen takové informace, které se jim hodily.

Prosím, klaďte velký důraz na váš vlastní úsudek a když se vám média snaží nacpat nějaké informace, prozkoumejte je i z dalších zdrojů než se utvrdíte ve svém vlastním názoru. Vždy je dobré ponechávat prostor pro druhou stranu, která neměla možnost se k dané věci vyjádřit.

Doposud nechápu, proč lidé berou média tak strašně vážně a žerou každé jejich slovo a přijímají to za pravdu.

Copak když je něco veřejně odvisílané znamená to automaticky i to, že to přece musí být pravda ?

Ne, nemusí. Ovšem ten, kdo touží po pravdě musí vyvinout určitou iniciativu a pídit se na vlastní pěst. Takhle to totiž v dnešní době chodí.

Víte kolik se děje věcí ve světě o kterých nás média záměrně neinformují. Vše je zmanipulované. Snaží se ovládat masu pomocí biče a cukru. V jedné reportáži hodnotí informace ohledně zahraničních nepokojů a z razu se dozvíme, že v zoologické zahradě hrošice porodila mládě.

Je to jen směsice černé kroniky, je to záměrné šíření negativní energie. A úplně nejhorší na tom je, že lidi pokorně čekají na informace o násilí, vzraždách, žabomyších válkách mezi politiky a dalších událostech, které jsou v jejich běžném dnu neuchopitelné a nepoužitelné.

Akorát si zatěžujeme svou mysl negativní energií, což se pak projeví. Pokud se chceme co nejvíce přiblížit čistotě bytí, jakožto těla i duše měli bychom se vyvarovat živení negativního a otevřít své srdce a mysl SVĚTLU.

Můžeme si sáhnout na srdce a s klidným svědomím říci, že nás černá kronika nezajímá ? Nebo se nachytáme u zažehnutí jiskřičky na hrudi když si pustíme zprávy ?

Těším se na vaše názory, Ranja Ox, FB Esoterické čtení ke kafíčku
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jste tu poprvé ?

Ano
Ne
Nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama