Jak zvýšit svoji energetickou vibraci

19. května 2018 v 13:52 | Ranja Ox |  Návody
Proč se snažit o zvýšení své energetické vibrace ?

Protože naše vibrační frekvence může za to, koho si do svého života přitáhneme, jaké situace se nám dějí a obrovský vliv má i na naše fyzické zdraví. Když to řešit nebudeme tak je to jako neřízený vůz. Když ale záměrně pracujeme na své vibrační frekvenci máme více vitální energie, lepší náladu, máme lepší energetický přijímač pro komunikaci s universem, jdou nám lépe meditace, energie reiki má větší sílu, nelepí se na nás přivtělené dušičky, máme mnohem silnější ochranu kolem své aury a tudíž nás není tak jednoduché rozladit. I fyzicky to jde dobře poznat na očích jsou takové jasnější a člověk celkově jakoby září.

Jak tedy zvýšit frekvenci svého vibračního pole a hlavně - jak si ji udržet ?

Je potřeba se zaměřit na psychickou i fyzickou stránku věci.

Nejdřív se zaměrte na své tělo.

Vybírejte si co dáváte svému tělu za živiny, chutě jsou jedna věc a často je kvůli nim výživa těla zanedbaná. Když neumíte změnit své stravovací návyky tak i přes to pro své tělo udělejte aspoň minimum.

Sbírejte vitamíny

Vřele doporučuju dělat si smoothie do kterého nacpete všechno co byste normálně nepozřeli jako třeba řapíkatý celer, červenou řepu, chia a lněné semínka a zázvor. - Tohle smoothie si
dělám já každé ráno k tomu si dávám zelený čaj do půl litru a jsem nasnídaná. Je pro mě totiž obtížné hned po probuzení snídat ale pít mi jde hodně, tak toho využívám. K tomu si lupnu ještě Koenzim Q10 nebo hořčík nebo železo. Mám hodně typů na výživu svého těla, ale to si nechám na celý článek, tak nebudu zacházet do podrobností, každopádně za každé čisté jídlo vám bude vaše tělo velmi vděčné.


Dejte si vanu se solí

Kromě stravovacích návyků je dobré aspoň jednou týdně se naložit do vany se solí do koupele, protože sůl má silné očistné účinky. Stejně jako ponořujeme své krystaly do soli tak i pro naše tělo je to velmi prospěšné a očistné, protože si tím zároveň čistíme i svoji auru.

Šalvěj se šílená

Každému, kdo má zájem udržovat se ve vyšších frekvencích doporučuji následující. Já mám pernamentně při ruce, nachystané kdykoliv k použití keramický talířek, svíčku, šalvěj a zapalovač. Mám to v kuchyni na stole a kdykoliv to potřebuji využít tak to mám okamžitě při ruce k dispozici. Žádné hledání nebo složité operace, prostě je to každodenní zvyk, který se stal součástí mého běžného dne. Zapálím svíčku, na talířek dám tak deset lístků Šalvěje, které zapaluju o tu svíčku a vrátím doutnající zpátky na talířek. Pak ten dým směřuju na sebe, hlavně za krk. Taky při tomto procesu mám vždy otevřené balkonové dveře ať to jde rovnou ven. Tímto způsobem si očistím svou auru, své tělo, karty,kameny a zároveň ještě i byt. Věřte mi, že tohle je naprosto božský způsob jak navýšit svoji frekvenci. Citlivější lidi to můžou vnimat jak se jim zvedá energie.

Nezapomínat na byt

Náš domov nás energeticky velmi ovlivňuje a pokud žijeme v nepořádku a špíně odrazí se to i na naší auře. Je třeba mít uklizený načechraný byt, abyste se v něm cítili jako v oáze klidu. Byt by měl být často větraný a vzdušný, když je v něm na pohled vidět milion věcí tak to pohlcuje energii prostoru. Mějte věci ve skříních a poličky nechte dýchat ať byt nepůsobí těžce. Když máte například místo skříně regál tak k němu přidělejte závěs. Do naklizeného vzdušného bytečku se perfektně hodí aromalampička s vonným olejíčkem, já miluju levandulový olej. Krásně to provoní celý byt a je to tisíckrát lepší než nějaké osvěžovače.

Pak se zaměřte na duši

Hlídejte si myšlenky

Dávejte si obrovský pozor na co myslíte. Není pravda, že si můžete myslet na co chcete. Mysl musí být organizovaná. Pokud se nachytáte jak přemýšlíte negativně hned zaměřte pozornost někam jinam. Čím déle myslíte na nepříjemnosti tím více tu energii živíte. Vaše mysl je absolutně spjata s vaší aurou, když se stydíte okamžite se vaše aura přemění na energii studu, když závidíte, celá vaše bytost se stane energií závisti. Čím častěji to děláte tím víc se tím stáváte, na to opravdu velký pozor. Myšlenky máme každý všelijaké, ale my sami se rozhodujeme jak s nimi naložíme. Já když se nachytám u negativních myšlenek okamžitě odkloním mysl jinam. Naopak když myslíte na věci a hřeje vás u toho srdíčko tak to jste na správné cestě. Zkuste se naučit myslet tak, aby ste si tu hřejivost na srdci vyvolávali třeba i dvacetkrát denně. Je to ve vaší moci, připomínejte si příjemné okamžiky nebo na co se těšíte, nebo když máte před sebou talíř výborného jídla. Prostě při sebemenší příležitosti která vám udělá dobře to prociťte nadoraz. Poté zjistíte, že těch situací co pohladí duši je najednou víc a víc.


Meditujte

K tomu asi není co dodat. Hlavně meditujte v sedě a poradím nějakou vedenou meditaci, kde není moc prostoru pro osobní myšlenky abyste neujeli jinam. Skvělá je třeba tahle, ta vám pomůže očistit a aktivovat čakry, když to budete dělat pravidelně tak zesílíte svoji intuici a stanete se nástrojem božího vedení.Usmívejte se ikdyž se vám nechce

Například já osobně to dělám tak že nahodím takový ten lehký úsměv na rtech a s ním chodím. Naladím si tím dobrou náladu a nestojí to žádné úsilí. Zkuste to taky, vždy když si vzpomenete, nahoďte lehký úsměv a s ním choďte :)


Často choďte do přírody

Do parků nebo do lesa...kamkoliv kde převažuje příroda nad zásahem člověka. Když začnete pravidelně chodit do přírody tak jí načichnete. Bude pak chodit s váma ikdyž budete ve měste, navíc neznám lepší pročištění hlavy než procházku lesem.Poslouchejte meditační hudbu


Třeba andělskou nebo dobře se zvyšuje energie pomocí tibetské mísy. Buď ji můžete mít doma a naciťovat se na její zvuk anebo klidně stačí, když si ji pustíte na youtube.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daria Bémová Daria Bémová | E-mail | 27. května 2018 v 9:31 | Reagovat

Velmi krásně popsáno a hlavně to působí.
Používám podobné praktiky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama